HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Teknosea Bilişim, Web Tasarım ve SEO başlıklarında hizmet vermekle birlikte; Mobil Uygulama, ERP ve Kişiye Özel yazılım hizmetleri vermektedir.Teknosea Bilişim, alanında uzman ve akademik yeterlilikleri bulunan(Lisans, Yüksek Lisans) bilişimcilerden oluşan değerli bir kadroya sahiptir.

Teknosea Bilişim olarak en büyük hedefimiz; üretim yaparken, ülkemizin ekonomisinin omurgasını oluşturan KOBİ’lere ticari gelişimlerinde destek olmak ve katma değer sağlamaktır. Teknosea Yazılım ailesi olarak biliyoruz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir. Web dizayn ve web yazılım uzmanlık isteyen konulardır.

Teknosea , kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaktadır.

Akademik Yeterliliğe sahip personel(Bilişim Sistemleri/Yüksek Lisans)
Vergi veren, güvenilir ve kayıtlı bir firma

Çalışma Stratejimiz Nasıl?

1

Ön Görüşme

Hedef kitlenize hitap edecek kurumsal bir web sitesi tasarlamak için sizinle ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmede taleplerinizi alıyoruz, detayları değerlendiriyoruz, karşılıklı düşünce alışverişinde bulunuyoruz, projeniz için fiyat teklifimizi sunuyoruz, onay vermeniz durumunda proje sürecimiz başlamaktadır.

2

Projenin Hazırlanması

Projenin hazırlanma süresi, proje sahibinin yeni bir talebi olmadığı sürece ön görüşmede belirlenen süreyi aşamaz. Ön görüşmede verilen taahhütlere uyulması bizim için kurumsal bir onur meselesidir. Güven bizim için her şeydir, geçmiştir ve gelecektir. Deneyimlerimiz en büyük referansımızdır.

3

Fonksiyonel Testler

Proje tamamlandıktan sonra, ön görüşmede belirlenen planlama dahilinde projenin fonksiyonel testleri yapılarak en verimli son hali hazırlanmaktadır. Bu aşamadan sonra tekrar görüş ve önerileriniz alınmakta ve görüşleriniz doğrultusunda gerekli düzenlemeler yapılarak proje teslim edilmektedir.

4

Ödeme

Proje başlangıcında tüm ödemenin üçte biri kadar ön ödeme alınmaktadır. Kalan ödeme projenin teslim edilmesiyle birlikte alınmaktadır. Proje sahibi tarafından ekstra bir talep olmadığı sürece, ön görüşme aşamasında belirlenen ücret planlamasının dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

BİZE KATILIN


Haber Bülteni